Tuto část jsme připravily pro naše přátele výtvarníky, kteří s námi v různých obdobích spolupracovali anebo ještě stále spolupracují, byť se neúčastní všech akcí našeho sdružení.

Barbora Honysová

Žije na Praze 2. Do roku 2019 se účastnila akcí našeho sdružení. Studuje kresbu, malbu a grafické techniky pod odborným vedením Ing. Arch. Pavla Kocycha.

Jarmila Kavenová

Žije v Praze, v roce 2022 s naším sdružením konzultovala výstavu ve Žďáru nad Sázavou. Účastnila se slavnostního vyvěšení první desky akce "Zeď. V roce 2022 se účastnila naší soutěže Úvalská Šiška. Jarmila pracovala v Montrealu, kde měla ateliér a realizovala své návrhy ve slévárně leteckých motorů. Její práce jsou součástí řešení interiérů novostaveb.

Barbora Veselá

Žije v Přistoupimi, v roce 2022 se účastnila naší soutěže Úvalská Šiška na festivalu Povaleč. Pravidelně se s T. Hájkem účastní v Atelieru H v Kostelci nad Černými Lesy podzimních tematických akcí "Setkání". Bára se dlouhodobě věnuje výtvarným plastikám a obrazům z recyklovaných materiálů. Její specialitou je vytváření církevních interiérů.